Naujienos

2017-05-25
Moksleiviams motyvuoti – Sporto metų kalendorius

Prieš išlydint vasaros atostogų, Lietuvos bendrojo lavinimo mokykloms ir jų moksleiviams padovanoti Sporto metams skirti kalendoriai, skatinantys ne tik būti fiziškai aktyviais ir daugiau sportuoti, bet ir siekti geriausių savo rezultatų visose gyvenimo srityse. To moksleiviams palinkėjo ketvirtadienio rytą Vilniaus Simono Daukanto gimnazijoje apsilankęs Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas Edis Urbanavičius.

Vienoje sportiškiausių sostinės mokyklų lankęsis E. Urbanavičius bendraudamas su moksleiviais domėjosi, kaip jiems sekasi siekti asmeninių rezultatų ir kaip valstybė galėtų prisidėti, kad jie būtų dar geresni.

„Tobulinant ir realiai įgyvendinant įstatymus svarbu ne tik tartis su specialistais, bet ir girdėti jaunosios kartos mintis, kuo jie gyvena, kas juos motyvuoja ir kaip jie apskritai mato savo sportinę ateitį, – sako KKSD vadovas E. Urbanavičius. – Europos Sąjungos valstybėse įsitvirtinusi geroji praktika yra 5-6 pamokos per savaitę, tad Lietuvoje siekiama turėti ne mažiau trijų pamokų ir pagal fizinį aktyvumą priartėti bent prie Europos vidurkio.

Sporto metams sukurtu kalendorium norima priminti moksleiviams apie istorines šalies sporto pergales ir svarbiausias sportui datas, kurių gausu rinktinėmis profesionalių sportininkų nuotraukomis iliustruotame kalendoriuje. Jame pažymėti ir didžiausi šiemet Lietuvoje vyksiantys sporto renginiai.

2017 m. Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Sporto metais, kurių tikslas pabrėžti sporto naudą sveiko gyvenimo būdo, švietimo, socialinio gyvenimo ir ekonomikos srityse, didinti visuomenės supratimą, kad fizinis aktyvumas, sportavimas yra darnios asmenybės prielaida ir visuotinė vertybė. Išsamią Sporto metams skirtų renginių, kurių visoje Lietuvoje vyks daugiau nei 100, programą galite rasti www.kksd.lt 

 

Daugiau informacijos:
Kūno kultūros ir sporto departamentas
Tel.: (8 5) 233 53 53
El.p.: info@kksd.lt
www.kksd.lt

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai