Naujienos

2015-10-05
Departamentas dalyvavo Vilniaus sporto festivalyje

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kartu su Lietuvos olimpiniu sporto centru ir Antidopingo agentūra š.m. spalio 3-4 d. dalyvavo Vilniaus sporto festivalyje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Renginį „Vilniaus sporto festivalis 2015“ organizavo  Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“.

Festivalio metu departamentas pristatė savo misiją – praturtinti Lietuvos žmonių gyvenimą per kūno kultūrą ir sudaryti sąlygas atsiskleisti talentams sporte ir pagrindines veiklos gaires: nevyriausybinių kūno kultūros ir sporto organizacijų finansavimą, rūpinimąsi sportininkų rengimu, sporto infrastruktūros plėtojimą, vaikų, jaunimo, gyventojų skatinimą sportuoti. Departamento stende galima buvo atlikti tepingo testą, skirtą įvertinti asmens greitumo ypatybei, jį išbandė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. Lankytojai domėjosi finansinės paramos galimybėmis sporto klubams, bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimui, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo programomis, ES Komisijos programos Erasmus+ Sporto dalies teikiamomis galimybėmis bei sveikino departamento dalyvavimą šiame festivalyje.

Jau penktą kartą vykęs Vilniaus sporto festivalis lankytojus džiugino įvairiais renginiais ir intriguojančiomis  naujovėmis. Departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius pasidžiaugė renginio masiškumu ir išaugusia kokybe.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai