Naujienos

2017-04-05
Apdovanoti geriausi kūno kultūros mokytojai

2017 m. kovo 29 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo apdovanoti konkurso „Geriausių kūno kultūros mokytojų penketukas“ nugalėtojai.

Šiemet jais tapo Kauno „Varpo“ gimnazijos kūno kultūros mokytoja-ekspertė Audra Vilūnienė, Kėdainių rajono Josvainių gimnazijos mokytoja-metodininkė Gitana Jurgelevičienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos mokytoja-ekspertė Jūratė Armonienė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokytojas-ekspertas Olegas Batutis, Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokytoja-metodininkė Vita Masėnienė. Nugalėtojai buvo apdovanoti Kūno kultūros ir sporto departamento įsteigtais piniginiais prizais, kuriuos šventės metu įteikė departamento Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjas Sigitas Stasiulis. Geriausiems mokytojams padėkas bei prizus taip pat įsteigė Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos olimpinė akademija ir Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija.

Šiais metais už konkursui pateiktų mokytojų kandidatūras, be komisijos, turėjo galimybę atiduoti balsą ir mokiniai, mokytojų kolegos, mokinių tėvai ir visi kiti šiuos mokytojus pažįstantys asmenys, naudodamiesi interneto facebook paskyra. Konkurse buvo vertinamas kandidatų metodinė veikla, dalyvavimas tiriamosiose, ekspertų grupių, šalies ir tarptautinių projektų veiklose, organizuojant kūno kultūros ir sporto renginius ir kt.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai