Naujienos

2017-03-09
Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti kūno kultūros ir sporto veteranai

Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės asmeninių jubiliejų proga pagerbti kūno kultūros ir sporto veteranai ir kiti sportui nusipelnę asmenys. Tardamas sveikinimo žodį departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius pasidžiaugė aktyviu sporto veteranų dalyvavimu sportinėje, profesinėje, visuomeninėje veikloje bei šiame renginyje.

Kūno kultūros ir sporto departamento II laipsnio ordinu už ypatingą asmeninį indėlį į automobilių sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga įvertintas Stasys Brundza. Departamento aukso medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ apdovanoti: Robertas Kaselis – už didelį indėlį į sportinio ėjimo plėtotę 60 metų jubiliejaus proga, Feliksas Jankauskas – už sambo sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga, Algis Pušinaitis – už krepšinio sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga, Viktoras Čmilis – už šachmatų sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga. Departamento sidabro medaliai „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ už kūno kultūros ir sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga įteikti Bernardui Laurinaičiui ir Kęstučiui Pakniui. Departamento bronzos medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ apdovanoti Vitas Labutis – už šaškių sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga, Laimas Li-čin-chai – už indėlį į sunkiosios atletikos sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga ir Edita Simonavičienė - už tinklinio sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga. Padėkos medaliu „Gratitudo“ pagerbti: Vincentas Korkutis – už indėlį į teniso sporto plėtotę 85 metų sukakties proga, Marija Kartanaitė – už indėlį į šachmatų sporto plėtotę 85 metų jubiliejauds proga, Vytautas Kirkus – už indėlį į šaškių sporto plėtotę 80 metų jubiliejaus proga, Grigorijus Leibovičius - už indėlį į šaškių sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga, Kleopas Girdžius – už kūno kultūros ir sporto plėtotę 80 metų jubiliejaus proga, Eugenijus Jonas Burokas – už indėlį į lengvosios atletikos sporto plėtotę 80 metų jubiliejaus proga, Vygintas Bogušas – už indėlį į stalo teniso sporto plėtotę 80 metų jubiliejaus proga, Karolis Stasys Nutautas – už indėlį į irklavimo sporto plėtotę 75 metų sukakties proga, Liudmila Švedienė – už indėlį į gimnastikos sporto plėtotę 75 metų sukakties proga, Regina Nijolė Sližauskienė – už indėlį į kūno kultūros ir sporto plėtotę. Atminimo medaliu apdovanoti: Alfonsas Jakimavičius – už indėlį į savanorišką sportinę veiklą 75 metų sukakties proga ir Aušra Nesterovienė – už kaimo sporto plėtotę 50 metų jubiliejaus proga. Departamento plakete apdovanoti: Romaldas Bičkauskas – už indėlį į neįgaliųjų sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga, Steponas Misiūnas – už indėlį į lengvosios atletikos sporto sklaidą 70 metų jubiliejaus proga, Eduardas Fainšteinas – už imtynių sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga, Jonas Juozaitis – už indėlį į sportinio ėjimo plėtotę 65 metų sukakties proga, Bronius Girdzijauskas – už rankinio sporto plėtotę 70 metų jubiliejaus proga. Departamento apdovanojimu „Nikė 3D stikle“ už irklavimo sporto plėtotę 60 metų jubiliejaus proga apdovanota Stefanija Briedienė. Departamento apdovanojimas „Laudatio“ už indėlį į lengvosios atletikos sporto plėtotę 55 metų sukakties proga įteiktas Daliai Matusevičienei.

Renginio metu muzikinę programą atliko Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtinės Gabriela Tomaševič ir Anastasija Jasinskaja.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai