Naujienos

2016-02-07
Kvietimas teikti paraiškas užsienio lietuvių organizacijų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursui „Sportas – ryšys su Lietuva“

Dėmesio: paraiškų pateikimo terminas pratęsiamas iki 2016 m. kovo 1 d.

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia užsienio lietuvių organizacijų 2016-ųjų metų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportas – ryšys su Lietuva“ ir kviečia teikti paraiškas.

Paraiškos dėl dalyvavimo konkurse gali būti teikiamos nuo 2016 m. sausio 1 iki vasario 15 dienos. Projektų paraiškas gali teikti tik teisės aktų nustatyta tvarka įregistruotas užsienio lietuvių organizacijos.

Konkursas vykdomas pagal Užsienio lietuvių organizacijų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkurso „Sportas – ryšys su Lietuva“ tvarkos aprašą. Projektai turi būti orientuoti į Kūno kultūros ir sporto srities „Sveikos gyvensenos per fizinį aktyvumą skatinimas“ kryptį „Užsienyje gyvenančių lietuvių sporto tradicijų puoselėjimas ir fizinio aktyvumo skatinimas“ ir apimti vieną arba abi iš šių veiklų:

- lietuvių bendruomenės narių įvairių fizinio aktyvumo formų skatinimą;

- užsienyje gyvenančių lietuvių ryšių su Lietuva stiprinimą per kūno kultūrą ir (ar) sportą.

 

Departamentui turi būti pateikta užpildyta paraiškos forma su priedais. Daugiau informacijos www.kksd.lt skyrelyje kūno kultūra→finansavimo konkursai.

Dėmesio! Konkursui teikiamų dokumentų lapai vienas su kitu nesegami.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai