Naujienos

2017-03-16
Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos naujienos

Pranešame, kad Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba 2017 m. kovo 13 d. sprendimu Nr. 22 patvirtino 2017 m. fondui pateiktų Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimo krypties projektų, kuriems įgyvendinti skirtos fondo lėšos, sąrašą.

Norėdami parsisiųsti sąrašą spauskite čia. (KSTP-22 protokolo priedas – finansavimas)

Lėšų gavėjai, kurie teikė paraiškas finansavimo sričiai „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“ pasirašytus 2 egzempliorius sutarties, sąmatos ir priemonių plano pateikia Kūno kultūros ir sporto departamento Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vyriausiajai specialistei Natalijai Kamarauskaitei, telefono numeris (8-5) 213-32-57, Vilnius, Žemaitės g. 6, 210 kabinetas. Sutarties ir priedų projektus siųsti suderinimui el. paštu natalija.kamarauskaite@kksd.lt

Sutartį, sąmatą ir priemonių planą galite rasti paspaudę čia

P.S. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo administravimo taisykles pareiškėjas, kurio įgyvendinamam projektui skirtas finansavimas, ne vėliau, nei per 20 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo (iki balandžio 13 d.) Departamentui pateikia 2 tinkamai užpildytus sutarties egzempliorius, o nepanaudotos lėšos kaupiamos ir naudojamos kitų metų projektams finansuoti.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai