Naujienos

2017-06-29
Kvietimas teikti paraiškas finansuoti Tarptautinių sporto varžybų ir renginių, kurie įtraukti į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos sporto varžybų ir renginių kalendorių, projektus

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia:

1. Tarptautinių sporto varžybų, kurios įtrauktos į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkursą (toliau – Tarptautinių sporto varžybų konkursas);

2. Tarptautinių sporto renginių, kurie įtraukti į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkursą (toliau – Tarptautinių sporto renginių konkursas).

Paraiškos teikiamos nuo 2017 m. liepos 3 d. iki 2017 m. liepos 31 d.

Tarptautinės sporto varžybos ar sporto renginys turi prasidėti ne anksčiau kaip 2017 m. rugsėjo 1 d.

Reikalavimai pareiškėjams:

Paraiškas gali teikti teisės aktų nustatyta tvarka įregistruotos nevyriausybinės kūno kultūros ir sporto organizacijos, kurių atitinkamos tarptautinės sporto šakų federacijos pripažįsta Pasaulinį antidopingo kodeksą.

Pareiškėjų, kurie dalyvavo 2017 m. vasario 17 d. – kovo 17 d. skelbtame konkurse dėl Tarptautinių sporto varžybų ir renginių, įtrauktų į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos sporto varžybų ir renginių kalendorių, projektų finansavimo, projektai nebus nagrinėjami.

Konkursai organizuojami vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus 2017 m. vasario 14 d. įsakymu Nr. V-156 „Dėl Tarptautinių sporto varžybų, kurios įtrauktos į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkurso nuostatų ir Tarptautinių sporto renginių, kurie įtraukti į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkurso nuostatų patvirtinimo“ patvirtintais nuostatais.

Kontaktinis asmuo paraiškų teikimo klausimais – Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus patarėjas Vidas Stankevičius (tel. (8 5) 213 58 36, el. p. vidas.stankevicius@kksd.lt).

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai