Generalinis direktorius
EDIS URBANAVIČIUS
BIOGRAFIJA

DARBOTVARKĖ 

Naujienos
2017-09-15

 

Nuo 2017-09-15 naujausia įstaigos informacija skelbiama naujoje interneto svetainėje adresu www.kksd.lrv.lt

 Nuo 2016 metų skelbtos naujienos perkeltos į naująją interneto svetainę.

Plačiau
2015-12-29

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF) taryba pirmadienį paskirstė lėšas didžiojo meistriškumo sporto sričiai. Šiemet sporto šakų federacijoms skirta 300 tūkst. eurų daugiau nei pernai. Lėšos skirtos 67 sporto šakų federacijoms – 66 Kūno kultūros ir sporto departamento pripažintoms federacijoms ir Lietuvos ritinio sporto federacijai.

Plačiau
2015-12-23

Kūno kultūros ir sporto departamento inicijuotas bei finansuojamas sveikatinimo ir lauko sporto veiklų projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ jau aplankė didžiąją dalį Lietuvos – 44 iš 60 savivaldybių. Lietuvos sporto universiteto, VŠĮ Sveikatinimo programos bei profesionalių asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ mobili trenerių grupė su visa fizinio pajėgumo testavimo ir įvertinimo įranga kasdien aplanko naują savivaldybę.

Plačiau
2015-12-23

Keturioliktus metus iš eilės surengti Lietuvos sportiškiausių mokyklų rinkimai ne tik išryškino sportiškiausias mokyklas ir geriausiai dirbančius mokytojus, tačiau ir atskleidė problemas. Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) ir tuometinio Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro iniciatyva nuo 2001 metų rengiamas konkursas „Lietuvos sportiškiausia mokykla“ ne tik džiugina, bet ir verčia susiimti.

Plačiau
2015-12-22

3,5 mln. eurų skolų valstybei turintis VšĮ „Nemuno žiedas“ paskelbė bankrotą. Kaune Kačerginėje esančią automobilių ir motociklų lenktynių trasą valdanti įstaiga taip nusprendė rugsėjo mėnesį gavusi Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pakartotiną raginimą sumokėti mokestinę nepriemoką.

Plačiau
2015-12-21

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis apdovanojo 2015 m. Europos jėgos trikovės jaunių, jaunimo čempionato prizininkus:

Plačiau
2015-12-21

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo 2015 m. IFBB pasaulio fitneso čempionato ir 2015 m. IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionato moterų „physique“ iki 163 cm ūgio kategorijos aukso medalio laimėtoją Aliną Čepurnienę, 2015 m. IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionato kūno fitneso iki 168 cm ūgio kategorijos aukso medalio laimėtoją Viktoriją Petraitytę, sportininkės trenerį Vidmantą Lukį,

Plačiau
2015-12-18

Sporto infrastruktūros ir sporto specialistų stygius – vienos pagrindinių Gruzijos sporto problemų. Vykstant kariniams konfliktams bei keičiantis politinei situacijai sporto infrastruktūros vystymas Gruzijoje strigo.

Plačiau
2015-12-16

Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) 2015 m. per kūno kultūros ir sporto sričių ir krypčių finansavimo programą skyrė daugiau nei 2 mln. eurų. Sveikos gyvensenos per fizinį aktyvumą skatinimo programoms skirti 246 tūkst. eurų, o didelio sportinio meistriškumo skatinimo sričiai skirti beveik 2 mln. eurų.

Plačiau
2015-12-15

Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės asmeninių jubiliejų proga už nuopelnus Lietuvos sportui pagerbti kūno kultūros ir sporto veteranai ir kiti sportui nusipelnę asmenys. Tardamas sveikinimo žodį departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius pasidžiaugė sporto veteranų aktyvumu ir jaunatviška energija.

Plačiau
2015-12-09

Prieš tris savaites prasidėjęs Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės finansuojamas bei partnerių – Lietuvos sporto universiteto, VŠĮ Sveikatinimo programos bei profesionalių asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ vykdomas sveikatinimo ir lauko sporto veiklų projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ įsibėgėja. Sveikatinimo renginiai jau aplankė 20 Lietuvos savivaldybių. Iki metų galo, mobili trenerių grupė su fizinio pajėgumo testavimo ir rezultatų vertinimo įranga kasdien aplankys visas Lietuvos savivaldybes.

Plačiau
2015-11-27

2015 m. lapkričio 27 d. Lietuvos Respublikos Seime įvyko tarptautinė konferencija „Ką daryti, kad vaikų skęstų mažiau?“. Joje buvo pristatyti 2008–2015 metais vykdytos „Vaikų mokymo plaukti bendrojo ugdymo mokyklose“ programos (toliau – programa) rezultatai bei diskutuota, kaip toliau užtikrinti veiksmingą vaikų mokymo plaukti proceso įgyvendinimą.

Plačiau
2015-11-27

2015 m. lapkričio 23 dieną Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba nuo pirmininko pareigų nušalino Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinį direktorių Edį Urbanavičių. Tarybos nariai, visuomeninių organizacijų atstovai, neva visų Lietuvoje veikiančių sporto organizacijų vardu, viešai pateikė neargumentuotų ir nepagrįstų kaltinimų KKSD generaliniam direktoriui.

Plačiau
2015-11-25

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius 2015 m. lapkričio 25 d. susitikime su Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos ir Kūno kultūros ir sporto departamento atstovais aptarė Specialiųjų tyrimų tarnybos atlikto Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo įstatymo, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo nuostatų bei Kūno kultūros ir sporto fondo administravimo taisyklių nuostatų antikorupcinio vertinimo išvadas.

Plačiau
2015-11-25

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius 60 metų jubiliejaus proga suteikė Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sporto darbuotojo vardą ilgamečiui departamento darbuotojui, sporto organizatoriui, nusipelniusiam treneriui Vidui Stankevičiui.

Plačiau
2015-10-21

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo 2015 m. Europos automobilių kroso vicečempionu tapusį Paulių Pleskovą ir jo trenerį Vladą Pleskovą.

Plačiau
2015-10-07

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo 2015 m. pasaulio plento dviračių čempionato vyrų grupinių lenktynių III vietos laimėtoją Ramūną Navardauską ir jo trenerį Kęstutį Česaitį. Prieš apdovanojimų ceremoniją įvyko Ramūno Navardausko ir jo trenerio Kęstučio Česaičio spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir Lietuvos dviračių sporto federacijos atstovai.

Plačiau
2015-10-05

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kartu su Lietuvos olimpiniu sporto centru ir Antidopingo agentūra š.m. spalio 3-4 d. dalyvavo Vilniaus sporto festivalyje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Renginį „Vilniaus sporto festivalis 2015“ organizavo  Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“.

Plačiau
2015-09-25

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo 2015 m. Europos kosminių modelių čempionato prizininkus: Maksim Timofejev - raketoplanų klasės II vietos laimėtoją, Jurgį Strazdą – raketoplanų klasės III vietos laimėtoją, Vladislav Plechanov – raketų modelių su juostele klasės III vietos laimėtoją. Padėka buvo apdovanotas Povilas Karaklevičius – 2015 m.  Europos jaunių kosminių modelių čempionato raketų modelių su juostele klasės I vietos laimėtojas ir rotošiutų klasės III vietos laimėtojas.

Plačiau
2015-09-22

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo 2015 m. Europos universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 60 kg lengvo kontakto rungties I vietos ir klasikinės rungties II vietos laimėtoją Aivarą Galatiltį, svorio kategorijos iki 65 kg lengvo kontakto ir klasikinės rungčių II vietų laimėtoją Ramūną Timofejevą, jų trenerius Valdemarą Stančaitį ir Anželą Burbo-Stančaitienę.

Plačiau
2015-09-14

Sekmadienį Vilniuje vyko Danske Bank Vilniaus maratonas, kurio metu vyko ir Lietuvos maratono bėgimo čempionatas. Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius apdovanojo Lietuvos maratono bėgimo vyrų čempionato prizininkus.

Departamento generalinis direktorius davė startą ir #BEACTIVE vaikų bėgimui, kuriuo oficialiai buvo atidaryta #BEACTIVE Europos sporto savaitė Lietuvoje.

Plačiau
2015-09-14

   Penktadienį Kūno kultūros ir sporto departamente lankėsi Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos vadovai kartu su Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) atstovais.

   Tarptautinės slidinėjimo federacijos generalinė sekretorė Sarah Lewis ir FIS Tarybos narys  Alfons Horman pasidžiaugė Druskininkuose esančia „Snow arena“.

Plačiau
2015-09-10

Trečiadienį Rygoje vyko Baltijos šalių sporto vadovų susitikimas, kuriame dalyvavo  Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius bei Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjas Sigitas Stasiulis.

Susitikimo tikslas buvo pasidalinti patirtimi ir praktika rengiant didelius sporto renginius.

Plačiau
2015-08-18 - 2019-12-31

   Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo 2015 m. Europos bokso čempionato svorio kategorijos iki 69 kg aukso medalio laimėtoją Eimantą Stanionį, jo trenerį Vidą Bružą, Europos bokso čempionato svorio kategorijos iki 64 kg bronzos medalio laimėtoją Evaldą Petrauską ir jo trenerį Vladimirą Bajevą.

Plačiau
2015-07-17

Šių metų liepos 17 d. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius patvirtino Rekomendacijas Lietuvos sporto (šakų) federacijoms ir sportininkams dėl pasirengimo kovoti su manipuliacijomis sporto varžybomis siekiant tinkamai įgyvendinti Europos Tarybos Konvencijos dėl manipuliacijų sporto varžybomis nuostatas.

Plačiau
Apie KKSD