Naujienos

2017-05-26
Sporto bendruomenė kviečiama į atvirą diskusiją

Žiniasklaidoje pasirodžius nepagrįstiems kaltinimams dėl šiuo metu Seime svarstomų sporto įstatymo pataisų, Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) kviečia nevyriausybinių sporto organizacijų atstovus atvirai aptarti iškilusius klausimus ir pristatyti konstruktyvius sporto sistemos pertvarkos pasiūlymus.

„Pastaruoju metu viešojoje erdvėje skelbiama daug nepagrįstų, šalies sporto valdymo ir finansavimo sistemos reformą stabdančių, sporto šakų federacijas klaidinančių bei priešpriešą sporto bendruomenėje keliančių pasisakymų“, – susirūpinimą išreiškė KKSD vadovas Edis Urbanavičius.

Nuo kurstomų intrigų departamentas atsiriboja ir kviečia sporto bendruomenę atvirai diskutuoti svarbiais klausimais susitikimų metu, o ne spekuliuoti žmonių emocijomis. Siekiant ne tik dar vienos diskusijos, bet ir realaus postūmio susitarimo link, KKSD dar kartą pakvietė LTOK, visų sporto šakų federacijų ir asociacijų atstovus birželio 1 d., ketvirtadienį, 10 val. susitikti ir aptarti šių skėtinių sporto organizacijų parengtus konkrečius pasiūlymus.

„Departamento durys visada buvo ir yra atviros, o norintieji pasikalbėti juos neraminančiais klausimais, išgirsti paaiškinimus ar pasiūlyti savo idėjas galėjo ir gali tai padaryti. Ne kartą kalbėjomės su nevyriausybinėmis sporto organizacijomis, patys sportininkai taip pat domisi ir jiems paaiškinama, kokie gali būti pokyčiai ir kodėl jie bus naudingi sportui, išklausomi siūlymai“, – teigia E. Urbanavičius.

Už Vyriausybės patvirtintos programos įgyvendinimą atsakingo KKSD vadovas E. Urbanavičius kviečia susirinkti tolimesnei diskusijai, kurios metu būtų išsigryninti skaidrios ir efektyvios finansavimo sistemos įtvirtinimo būdai, sustiprinantys nevyriausybinių sporto organizacijų savarankiškumą, būtiną užtikrinti Lietuvos sporto progresą.

 

Daugiau informacijos:
Kūno kultūros ir sporto departamentas
Tel.: (8 5) 233 53 53
El.p.: info@kksd.lt
www.kksd.lt

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai